Derinata Yapı

İzmir Pvc Pencere ve Kapı Sistemleri

Derinata Yapı Pen Evinizin ve İş Yerinizin İhtiyaçlarına Uygun, Dayanıklı, Güvenilir ve Sağlam PVC Kapı ve Pencere Sistemlerini Derinata Kalitesiyle Müşterilerine Sunmaktadır.

Pvc Pencere ve Kapı Sistemleri Estetik ve Yalıtımlı Yapısının Yanı Sıra Fütürist Bir Tasarım Çizgisine Sahiptir. Birbirini Takip Eden ve Keskin Hatlara Sahip Kasa-Kanat Yapısıyla Modern Cephelere de Tam Uyum Sağlar. Çok Katlı Binalarda Rüzgar Yüküne Karşı Yüksek Mukavemet Sağlayan Özel Tasarım Profillere Sahiptir.

Derinata Yapı Pen Sistemlerine Özel Tek Açılım, Çift Açılım, Sürme, Katlanır, Pivot ve Güvenlikli Donanım Seçenekleri Tüm Mimari Yapılara Uygulanabilme Özelliğine Sahiptir. Pimapen Aksesuarları Pvc Pencere, Kapı ve Sürme Sistemleri Renklerine de Tam Uyum Sağlayarak Estetik Bir Görünüm Kazandırır.

Derinata Yapı Pvc Pencere ve Kapı Sistemlerinin İmalatı ve Montajı Alanlarında İzmir Merkez Olmak Üzere Tüm İlçelerine Profesyonel Hizmet Vermektedir.

Pencere ve Kapı Sistemleri Isı ve Ses Yalıtımında Mükemmel Performans Sunan Seriler ile Dışarının Gürültüsünü Azaltarak Enerji Tasarrufu Sağlayabilirsiniz. Pencere ve Kapı Uygulamalarında Alternatif Donanım Sistemleri ile Farklı Açılım İmkanı Bulunmaktadır. Klasik Tek ve Çift Açılım Sistemlerine Ek Olarak Güvenlikli Donanım Seçimi Yapabilirsiniz.