Derinata Alüminyum Doğrama Sistemleri
Derinata Yapı

BKS Cam Balkon Sistemleri

İzmir Bks Cam Balkon Sistemleri Üretici Bayii Derinata Yapı Olarak 2010 Yılından Bugüne Kesintisiz Olarak Sürme ve Katlanır Cam Balkon, Isıcamlı Cam Balkon, Giyotin Cam Balkon, Kış Bahçesi Alanlarında Profesyonel Hizmetler Vermekteyiz.

~ Ürünlerimiz ~

KATLANIR CAM BALKON

Sistem Kanatlarını İstenilen Yere Toplayabilme Özelliği Olan Katlanır Cam Balkon, Uygulandığı Mekanda Geniş ve Konforlu Bir Alan Oluşturur.

Detaylar
SÜRME CAM BALKON

Sürme Cam Balkon, Raylı Sistemi Sayesinde Yatay Hareket Eder ve Bu Sayede Alandan Verim Sağlayarak Mekanın Daha Kullanılabilir Olmasını Sağlar.

Detaylar
ISI CAMLI CAM BALKON

Isıcamlı Katlanır Cam Balkon Sistemleri, Fonksiyonel Bir Yapıda Üretilmiş, Özellikle Kışın Cam Balkon Keyfinizi Devam Ettirecek Özelliklerde Tasarlanmıştır.

Detaylar
GİYOTİN CAM BALKON

Temizlenebilir Silinebilir Kumandalı Giyotin Cam Balkon Sistemleri. Dikey Yöne Doğru Hareket Eden, Kumanda Aracılığıyla Açılıp Kapanabilen Sistemlerden Oluşur.

Detaylar
BKS WALKİNG MOTOR

Tüm sürgülü sistemlere uyumlu, kumandalı oturduğunuz yerden harekete geçirebildiğiniz güçlü tekerleri sayesinde engebeli zeminlerde dahi rahatlıkla çalışır.

Detaylar
BKS CAM TAVAN

İzmir Sabit Cam Tavan Veranda Uygulamalarımız ile Derinata Yapı Teras, Kış Bahçesi ve Cam Balkonlarınıza Bambaşka Bir Hava Katıyor.

Detaylar